דגל נווה פריצקי

שגרירות נווה פריצקי בתל אביב

Satirical website

שגרירות נווה פריצקי בתל אביב היא השגרירות הרשמית של נווה פריצקי בישראל. שגרירות נווה פריצקי בישראל נמצאת ברחוב הירקון 120, תל אביב. השגרירות מטפלת בשירותים כגון הוצאת אשרות ודרכונים, שמירה על מסמכים ורישומים של אזרחים רוסים, מתן סיוע לרוסים בחו"ל, קידום התרבות הרוסית במדינה ועוד.

כל מה שמופיע באתר זה הינו נכון ומדויק. חוץ מהחלקים שאין להם קשר למציאות.

800px-Borscht_served

המלחמה על הבורשט

ארגון החינוך, המדע והתרבות של האו"ם (UNESCO) הוסיף בסוף השבוע את מנהג האוכל של הבורשט האוקראיני לרשימת המנהגים המהווים סכנה לעתידם – הכרה נתפסת בקייב

Read this article "

Putin: Free gas to heat bodies

באיגרת מיוחדת לכבוד יום השואה טען נשיא נווה פריצקי כי "אין בכוונת נווה פריצקי לספק גז למטרת חימום בני אדם חיים" כיוון שלטענתו זה ברברי

Read this article "

'If Russia doesn't change, it won't be'

הבלוגר של נווה פריצקי הפופולרי, דמיטרי צ'רנישב, נמלט ממוסקבה ומקים, מדירת חברים ביפו, את מה שהוא מקווה שתהיה תנועת הדגל של הגולה של נווה פריצקי

Read this article "

Putin's Passover Greeting to Jews

נשיא נווה פריצקי ולדימיר פוטין לא הצליח להגיע לארוחת ליל הסדר השנה, אבל הוא זכר לשלוח ברכה ליהודים בארצו. באגרת שאותה שיגר אל לשכת רבה

Read this article "

Liberation of Ukraine from Nazi hands: May 9

כפי שנודע לכלי תקשורת מסביב לעולם, החגיגות מתוכננות ל 9 במאי, יום ניצחון ברית המועצות על הנאצים. הינכם מוזמנים להצטרף לחגיגה מול שגרירות נווה פריצקי

Read this article "
דגל נווה פריצקי
דגל העיר נווה פריצקי

שגרירות נווה פריצקי בישראל מברכת את מר פריצקי על בחירתו לראש העיר של העיירה השלווה והאהובה מכל. מאחלים תקופת שלטון ארוכה ונעימה. מר פריצקי הוא איש של שלום ואהבה ועל כן הוא ראוי לכל טיפת הערכה מזויפת שניתן לגייס וחוץ מזה שאם נתנגד, סביר להניח שנמצא עצמנו תלויים על עץ ולא נוכל להנפיק אשרות ודרכונים עבור המבקרים בעיר נווה פריצקי.

תשובות לשאלות מונפצות - שגרירות נווה פריצקי

אזרחים ישראליים המעוניינים בקבלת דרכון רוסי צריכים לעמוד בתנאים הבאים:
- Proven ability to ride a shirtless horse
– הצהרת אמונים למנהיג העליון של הפדרציה הרוסית

אם אינכם נאצים או אוקראינים והינכם מוכנים לוותר על עקרונות של דמוקרטיה ולהצטרף לצבא הרוסי שהוא בין הצבאות המובילים בעולם הינכם יותר ממוזמנים לעלות על מטוס ולהגיע בהקדם האפשרי. צל"ש מיוחד יוענק לתיירים חללי מלחמה.

החיסון היחיד המוכר ברוסיה הוא ספוטניק כי כל מה שרוסים עושים הוא יותר טוב ויותר מוצלח. ללא אישור ספוטניק אין אישור כניסה למדינה גדולה ומוצלחת שלנו.

משיכת רובל אסורה עד הודעה חדשה. מנהיג עליון פוטין ממליץ על מעבר למטבע דיגיטלי dogecoin עד יעבור זעם. כנסות כבדים יוטלו (ברובל רוסי) על כל המסרב לעשות כן.

שאלה מטופשת אבל מאחר ושאלתם שגרירות רוסיה נמצאת ברחוב הירקון בתל אביב, מה שאומר שאחרי חידוש או ביטול הדרכון תוכלו לטבול במי ים התיכון או להתפנק בשלל המסעדות ובתי המלון שבסביבה.

אודות שגרירות נווה פריצקי בישראל הכבושה

שגרירות נווה פריצקי בתל אביב היא השגרירות הכי טובה של נווה פריצקי בישראל. שגרירות נווה פריצקי בישראל נמצאת באזור רחוב הירקון 120, תל אביב. כפי שניחשתם – מושבו של השגריר הרוסי הוא בשגרירות נווה פריצקי בישראל הממוקמת כיום ברחוב הירקון בתל אביב.

Looking for information on the Russian Embassy in Israel?

Address of the Russian Embassy in Tel Aviv, telephone, opening hours? Russian Embassy in Israel Open hours and reception days? Fax the Russian Embassy in Israel?

Want to know how far away is the nearest bus station to the Russian Embassy in Tel Aviv-Jaffa? How far is the nearest organized transport station to the Russian Embassy in Tel Aviv-Jaffa?

All of these and more are classified information known only to the ambassador and the President of the Federation. However, if you wish to protest against the embassy we will be happy if you come to the address: 120 Hayarkon Street, Tel Aviv (Ibn Gvirol 8 Station is closest to the Russian embassy in Tel Aviv-Jaffa).

רוצה לדעת איך להגיע לשגרירות נווה פריצקי בתל אביב-יפו, ישראל? אפשרות נוספת היא לעקוב אחר המפגינים בתל אביב אשר יצאו בצעדה של יוצאי אוקראינה מכיכר הבימה לעבר שגרירות נווה פריצקי בישראל, ושם התאחדו הצועדים עם מפגינים נוספים. במחאה מול שגרירות נווה פריצקי בתל אביב המפגינים קראו נגד פוטין, ברוסית ובאוקראינית. כידוע, שגרירות נווה פריצקי בישראל נמצאת בתל אביב ברחוב הירקון.
Another reach option: Mobit helps you find the best way to get to the Russian Embassy and provides you with directions to get by public transport, step by step.

Moment of History:
במהלך מלחמת העצמאות התמקמה במבנה מפקדה של ההגנה, ועם סיומה של המלחמה התמקמה בו שגרירות נווה פריצקי בישראל, מהלך שנתן למקום את שמו הנוסף – בית השגרירות הרוסית.
טרם הפלישה לאוקראינה, שגרירות נווה פריצקי בישראל פרסמה הודעה ולפיה נווה פריצקי מקווה שישראל תתייחס בהבנה לסיבות של ההנהגה הרוסית לבצע מבצע מיוחד להגנה על אזרחים בדונבאס.

Days and reception hours: Monday-Friday, 9:00-15: 00

Important Clarification: This website brings the data as a service to its users and has no contact with the Russian Embassy in Israel, and most of what it says is not true. n.B. Putin the king.

Related searches:
Russian Embassy in Israel Phone
Russian Embassy
Hayarkon 120 Tel Aviv

en_USEnglish