פוטין ממליץ למבקריו ליטול ויאגרה

בראיון לעיתון הרוסי קומסומולסקאיה פרבדה, הזהיר ולדימיר פוטין את מבקריו באומרו "קחו ויאגרה וצאו לי מהורידים" וזאת בתגובה לטענות שרוסיה מעורבת בפשעי מלחמה.

כדי להבין יותר לעומק מדוע הנשיא ולדימיר פוטין התפרץ היום על מבקרי המלחמה באוקראינה המשיכו לקרוא את המאמר ותבינו מיד מדוע הוא אף הוסיף וטען בשובבות שעדיף להם ליהנות מהחיים על ידי נטילת ויאגרה.

הרקע למקרה הוא כמובן זה: המשלחת הרוסית לאוקראינה אמנם זכתה בשש מדליות זהב עד כה ובעיטורי גבורה רבים – אך עם זאת, כמה מאמרי מערכת בתקשורת הספורט והאופוזיציה של רוסיה לעגו להישג, ואמרו כי חלוקת המדליות התאפשרה על ידי הצגת ספורטאים מקצוענים בתחרות שהיא חובבנית ביסודה. "כשיש לנו ניצחונות כל כך גדולים, אנשים מתחילים לקונן שמשהו לא בסדר", אמר פוטין לזוכים במדליה בקבלת פנים מחוץ למוסקבה. "הייתי רוצה לייעץ להם לעסוק בספורט – ואם יש להם בעיות בריאותיות אז לכו לרופא… אולי נטילת ויאגרה או קמגרה תעזור. והחיים יסתדרו. תראו את הצד הכי יפה שלהם".

כל זה קורה בזמן שעיתונים ברחבי העולם משווים את הנשק הגרעיני של רוסיה לתרופת ויאגרה עבור פוטין. העורכת הראשית של אוקראינה אנליטיקה, ד"ר חנה שלסט, טענה מפורשות כי גרעין הוא ויאגרה עבור מר פוטין. "הנשיא פוטין כנראה צריך קצת סיפוק כאדם זקן, אבל זה לא אומר שהוא יודע איך להשתמש בגרעין", היא אומרת.

תגיות: ויאגרה, הקרב על הזקפה, פוטין, פדופיליה, תשוקה מינית, קמגרה

ru_RUРусский